Депутат хоче привітати призерів з числа “Черкаських Мавп”

Депутат хоче привітати призерів з числа “Черкаських Мавп”

Свято-вітання призерів або навіть і переможців 27-го чемпіонату України з баскетболу серед команд «Суперліги Парі-Матч» – клубу «Черкаські Мавпи» планують провести в нашому місті. Про це у своєму депутатському зверненні Учора на сесії заявив депутат, який є директором черкаського баскетбольного клубу, Володимир Гриценко.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

«Черкаські Мавпи» – єдина серед нині діючих у місті та області команд із ігрових олімпійських видів спорту, яка впродовж 14 років представляє Черкаси на змаганнях найвищого рівня серед команд-професіоналів, – говорить він. – А завоювання нашою командою «срібних» і «золотих» нагород Чемпіонату України є видатним спортивним досягненням державного рівня”.
Відтак, він пропонує влаштувати свято-вітання для призерів/чемпіонів баскетбольної команди та просить міську владу в сприянні з організацією спортивної події.
Дата її проведення наразі остаточно не визначена. Свято пропонують влаштувати 30 квітня, 3 травня, 5 травня або ж 7 травня. Це залежатиме від дати фінальних матчів, яка поки невідома.

Залиште коментар