Депутат облради звернувся до правоохоронних органів стосовно діяльності Яценка (відео)

Депутат облради звернувся до правоохоронних органів стосовно діяльності Яценка (відео)

На сесії Черкаської облради депутат від Радикальної партії Олег Баштан з трибуни зачитав звернення щодо діяльності народного депутата Антона Яценка і фракції «Відродження» в обласній раді.

«Сьогодні на окрузі №200 діють старі брудні схеми відмивання та відкату грошей Антоном Яценком та його кишеньковими компаніями. В Черкаській обласній раді від депутатів партії «Відродження» часто лунають брудні закиди на адресу людей, які намагаються цьому протистояти.

Закликаю керівників правоохоронних органів області зацікавитися діяльністю Антона Яценка та підзвітних йому депутатів від фракції «Відродження», зокрема, щодо подання ними декларацій про діяльність благодійних фондів та приватних підприємств, які мають до них відношення.

Просимо депутатів обласної ради звернутися до правоохоронних органів та ініціювати перевірку щодо доцільності фінансування об’єктів соціально-економічного розвитку округу №200, які освоювалися за сприяння Антона Яценка, особливо приділити увагу освоєнню коштів екологічного та природоохоронного фондів», – заявив Олег Баштан.

Залиште коментар