Депутат сільської ради заплатить штраф за невчасно подану декларацію

Депутат сільської ради заплатить штраф за невчасно подану декларацію

Депутат Галаганівської сільської ради Чигиринського району, помічниця вихователя дитячого садку “Зірочка” заплатить штраф у розмірі 850 грн за несвоєчасно подану декларацію. Про це свідчить постанова Чигиринського районного суду Черкаської області, винесена 16 серпня.

Згідно з матеріалами справи, депутатка подала свою декларацію 3 травня, хоча мала це зробити двома днями раніше. Свою вину Козакова визначала та інших пояснень суду не надала.

У результаті розгляду суддя місцевого суду Івахненко Олена Григорівна призначила штраф у розмірі п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян та зобов’язала стягнути з винної особи судовий збір у розмірі 0,2 прожиткового мінімуму, а саме 350 грн.

Це вже не перша подібна постанова місцевих судів, що розглядають матеріали, які надходять від Управління захисту економіки в Черкаській області за фактами несвоєчасного подання декларацій суб’єктами декларування, передбачених Законом України “Про запобігання корупції”.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що керівник черкаського комунального підприємства  “ЧЕЛУАШ” за схоже порушення відбувся попередженням.

Джерело: infomist.ck.ua 

Прочитайте ще:

Залиште коментар