У Черкасах розпочалася робота із розробки Стратегії розвитку Черкас

У Черкасах розпочалася робота із розробки Стратегії розвитку Черкас

Черкаська команда «Школи мерів» розпочинає роботу над Стратегією розвитку Черкас. Цей документ визначатиме основні вектори розвитку міста на найближчі 25 років. Стратегія розвитку Черкас відображатиме цілі розвитку міста та шлях його становлення як сучасної території, комфортної для життя, роботи та відпочинку.

Команда ставить перед собою важливе завдання – напрацювати документ, який сприйматиме і підтримуватиме кожен громадянин міста. Тому до розробки стратегії залучатимуть якомога широке коло фахівців. Запрошують усіх ідейних та небайдужих черкащан до Активу громади Черкас та спільної роботи.

– Моя задача – поєднати непоєднуване, – говорить керівник команди Андрій Більда. – Важливо зібрати за одним столом усіх, кому небайдужі Черкаси, незалежно від статі, віку, релігійної та партійної приналежності. Запрошуємо активних черкащан, представників нинішньої влади, колишніх очільників міста та чиновників, депутатів, фахівців із різних галузей спільно створити перспективний план розвитку нашого міста. Якщо неможливо за одним столом зібрати непримиримих опонентів, то пропонуємо усім зацікавленим сторонам попрацювати у складі експертних груп. Ми маємо створити документ, який стане надбанням кожного черкащанина, і не лише дасть поштовх до розвитку Черкас, але й спрямовуватиме цей процес упродовж десятиліть.

Нагадаємо, команда міста Черкаси нині є учасником інноваційної освітньої програми «Школа мерів», де готують громадських та політичних лідерів до управління містами.

Залиште коментар