Депутата з Кам’ящини судитимуть за неподання декларації

Депутата з Кам’ящини судитимуть за неподання декларації

Смілянською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Черкаської області.

Досудовим розслідуванням установлено, що депутат Кам’янської районної ради в установленому порядку умисно не подав річну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік за формою, що визначена Національним агентством з питань запобігання корупції.

За результатами досудового розслідування обвинувальний акт скеровано до Кам’янського районного суду Черкаської області для розгляду по суті.

Довідково: депутату загрожує покарання у виді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Прочитайте ще:

Залиште коментар