Депутати Черкаської облради не змогли зібратися, щоб прийняти рішення проти підняття тарифів

Депутати Черкаської облради не змогли зібратися, щоб прийняти рішення проти підняття тарифів

На 26 жовтня у Черкасах була призначена сесія обласної ради із єдиного питання. Мали ухвалити звернення проти підняття тарифів на газ для населення, яке ініціювала фракція ВО “Батьківщина”. 

Проте засідання не відбулося, адже для проведення сесії не вистачило кворуму. Аби проголосувати за питання, яке зараз турбує більшість українців, не вистачило буквально кількох депутатських голосів. Цікаво, що деякі депутати були присутні в залі, але не схотіли навіть зареєструватися: наприклад, “порошенківець” Микола Овчаренко і Олександр Лупашко – ВО “Черкащани”.

Ініціатор проведення сесії, депутат облради від ВО “Батьківщина” Михайло Мушієк запропонував провести депутатські збори і на них підтримати це звернення до Президента щодо скасування грабіжницьких тарифів на газ. Проте колеги з провладних фракцій його не підтримали.

Зрештою, голова облради Олександр Вельбівець запропонував призначити сесію на іншу дату, а заодно й спробувати прийняти зміни до перспективного плану об`єднання громад. Коли це буде – поки не відомо.

Залиште коментар