Депутати Монастирищенської райради виділили 150 тисяч гривень потерпілим Чорнобаївщини

Депутати Монастирищенської райради виділили 150 тисяч гривень потерпілим Чорнобаївщини

6 липня 2017 року голова Монастирищенської районної ради Микола Орендарчук провів пленарне засідання шістнадцятої сесії райради. Як повідомили онлайн-газеті Новини Черкас у виконавчому апараті обласної ради, у роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації та керівники підприємств, установ і організацій, представники правоохоронних органів та місцевих засобів масової інформації.

До порядку денного сесії було включено 23 питання. Передувала сесії робота профільних постійних комісій та президії районної ради.

Для попереднього ознайомлення проекти рішень було розміщено на офіційному веб-сайті районної ради, надіслано на електронні скриньки депутатів районної ради та роздано у паперовому варіанті присутнім на сесії народним обранцям.

На початку пленарного засідання депутати прийняли районну програму боротьби з амброзією полинолистою на 2017-2021 роки, а також внесли зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 №12-6/VІІ «Про погодження структури і чисельності установ освіти району на 2017 рік».

У ході подальшої роботи внесено зміни до районного бюджету на 2017 рік, що викликані розподілом та перерозподілом додаткових цільових трансфертів з державного та обласного бюджетів, розподілом додаткових цільових трансфертів з місцевих бюджетів та розподілом вільного залишку коштів і перевиконанням дохідної частини районного бюджету.

Зокрема, районна рада виділила кошти центральній районній лікарні на оплату послуг по демонтажу димової труби на суму 12 600 грн., оплату послуг з виконання робочого проекту «Термомодернізація приміщення центральної районної лікарні» на суму 39 712,43 грн., оплату послуг з вилучення дорогоцінних металів зі списаної медичної техніки та виготовлення технічних заключень на суму 26 510,28 грн.

Центру первинної медико-санітарної допомоги виділено кошти на суму 31 247 грн. для придбання поліграфічної продукції, багатофункціонального пристрою, медичних сумок та двох принтерів для ЦПМСД, а також – 10 550 грн. для придбання медичної сумки-укладки для сімейного лікаря СУСЛ № 1.

За рахунок економії коштів, передбачених на утримання закладів освіти, виділено кошти у сумі 570 768 на придбання матеріалів для проведення поточних ремонтів навчальних закладів району; оплату послуг з виготовлення проектної документації термомодернізації навчальних приміщень Монастирищенського МНВК «Ліцей – ЗОШ І-ІІІ ступенів «Ерудит»; Монастирищенської загальноосвітньої спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 5; проведення ремонту системи водопостачання та водовідведення Монастирищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 та виготовлення проектної документації котельні Халаїдівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та кошти у сумі 41 530,74 грн., на оплату послуг з виготовлення проектної документації термомодернізації навчальних приміщень, приміщення гуртожитку та спортивного залу Монастирищенської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Обдарованість».Депутати Монастирищенської районної ради виділили 150 тисяч гривень потерпілим Чорнобаївщини на ліквідацію збитків стихії

Окрім того, на виконання Програми соціально-економічного розвитку та враховуючи пропозиції депутатів районної ради на соціально значимі потреби виділено необхідні кошти для проведення ремонту системи опалення дитячого садка у с. Халаїдове (пропозиція депутата Возного М.В.); для ремонту приміщення церкви у с. Лукашівка (пропозиція депутата Журавля О.В.); для придбання сміттєвих урн та лавочок у с. Княжа Криниця (пропозиція депутата Смілянця П.С.); для придбання концертних костюмів учасникам художньої самодіяльності сільського будинку культури у с. Степівка (пропозиція депутата Трохимчука М.О.); для проведення ремонту приміщення дитячого садка у с. Шабастівка (пропозиція депутата Рикуна В.М.); для благоустрою вулиць та території сільського кладовища у с. Попудня (пропозиція депутата Шевчука В.С.),та інше.

Також депутати виділили 150 тис. грн. з резервного фонду Чорнобаївському районному бюджету на ліквідацію наслідків урагану, що завдав значних збитків на території району 1 липня 2017 року.

Далі сесія прийняла звернення депутатів Монастирищенської районної ради до Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо проекту Закону України «Про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж»; погодила депутатський запит депутата районної ради Володимира Шевчука до начальника Монастирищенського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області Ярового В.М. стосовно вжиття заходів для запобігання крадіжок майна жителів с. Попудня й інших сіл району та депутатський запит депутата районної ради Володимира Солода до сесії районної ради стосовно виділення коштів на придбання установки насосного обладнання для здійснення забору та подачі води споживачам міста за умови співфінансування і співпраці із міською радою.

У ході сесії депутати районної ради розглянули низку питань, що стосуються комунальної власності, зокрема, надали дозвіл Жашківській міжрайонній виконавчій дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на оренду частини приміщення адмінбудинку районної ради; погодили ціни на лісопродукцію на ІІІ квартал 2017 року (без змін, у порівнянні з попередніми цінами) та виділили пиломатеріали районному військовому комісаріату для облаштування польового табору окремого стрілецького батальйону в м.Черкаси; Леськівській сільській раді для облаштування обрядового залу, а також виділили дрова родині військовослужбовця Мельника В.А., що був призваний під час мобілізації, затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в адмінмежах Сарнівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та Половинчицької сільської ради (за межами населеного пункту) для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

Крім того, народні обранці надали відпустку заступнику голови районної ради та ознайомилися із розпорядженнями голови районної ради, прийнятими у міжсесійний період.

Депутати районної ради опрацювали і блок кадрових питань, одноголосно прийнявши рішення про призначення Катерини Бульби директором Монастирищенського краєзнавчого музею, Валентини Григораш – директором Монастирищенської центральної районної бібліотеки, Віталіни Подолянюк – директором Монастирищенської дитячої музичної школи, Любові Гринь – директором Монастирищенського районного центру культури і дозвілля, Анатолія Косянчука – директором Монастирищенського комунального спеціалізованого підприємства.

Не вистачило необхідної кількості голосів для укладання контракту із Ніною Завертаною на посаду завідувача районного методичного кабінету.

Жваве обговорення серед депутатів викликав розгляд й інших питань порядку денного. З усіх них прийнято відповідні рішення.

Залиште коментар