Депутати не змогли подолати вето міського голови на рішення, ухвалені на попередній сесії

Депутати не змогли подолати вето міського голови на рішення, ухвалені на попередній сесії

Сьогодні, 10 листопада, на сесії Черкаської міської ради депутати не змогли подолати вето міського голови на 13 прийнятих на минулій сесії рішень. Незважаючи на те, що ці рішення мають численні зауваження юридичної служби та інших департаментів, і були заветовані мером, їх повторно подали на розгляд сесії.

Слід зазначити, що на подолання вето потрібно 28 голосів, тоді як на сесію з’явилися навіть не всі з 22-х депутатів, які з дружно і з незмінною кількістю голосів ухвалювали «проблемні» рішення на сесії 1 листопада.

Тож, ще перед початком голосування голова фракції “Свобода” Ярослав Нищик заявив, що його фракція не братиме участь у голосуванні, бо в такій ситуації це лише марна втрата часу.

Проте, відповідно до процедури, депутати такі змушені були голосувати за всіма питаннями.

Першим розглянули проект рішення про відставку виконавчого комітету, який підтримали лише 13 депутатів. Щоправда секретар міськради Олександр Радуцький запевнив присутніх у сесійній залі, що ці проекти зареєстровані, чинні й будуть виноситися на засідання сесій міськради й надалі.

Нагадаємо, що міським головою заветовано рішення про розпуск виконавчого комітету Черкаської міськради, про внесення змін до регламенту ЧМР, припинення діяльності КП “МІА Черкаси”, що видає комунальну газету «Місто», висловлення недовіри директору департаменту архітектури та містобудування ЧМР Артуру Савіну, демонтаж споруди на пляжі “Пушкінський” та інші.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар