Цієї зими опаленняв Чигирині не буде

Цієї зими опаленняв Чигирині не буде

Місто Чигирин на Черкащині влада забезпечувати теплом не збирається. Цієї зими батареї тут залишаться холодними. Про це повідомляє VIKKA з посиланням на “Подробности”.

Сім’я Лідії Ланіної виклала за індивідуальне електричне опалення свій двомісячний бюджет. Жінка розповідає, непередбачені витрати впали, як сніг на голову. Місяць тому міські чиновники неофіційно сповістили жителів мікрорайону – централізованого опалення тут більше не буде.

“Вони приїхали, сказали, що топити не будуть. Якщо треба, то вони обіцяли кредити по 30 відсотків доплачувати”, – розповідає жителька Чигирина.

“Із трьома ковдрами та у светрах – наче не холодно”, – говорить Лідія Авраменко.

Жінці майже вісімдесят років.

Жодна з котелень Чигирина до сих пір не запущена. На питання “чому”, у міськвиконкомі намагаються ухилитися.

Начальник відділу житлово-комунального господарства у терміновому відрядженні, на не відповідає. Офіційного оголошення про перехід міста з централізованого опалення немає навіть на інформаційному стенді мерії, хоча вже є затверджена міськрадою програма соціальної підтримки жителів з обладнання квартир індивідуальним опаленням. Згідно із датою, її прийняли за 10 днів до початку опалювального сезону. Хоча за документами опалювальний сезон в місті досі не почався.

На програму соціальної підтримки індивідуального опалення чигиринські депутати виділили 100 тисяч гривень. Як чиновники вирахували таку суму – пояснень немає. Та й програма, як виявилося, в силу ще не вступила, оскільки вимагає поправок. Поки ж не прийшли справжні морози, жителі Чигирина поспішають самостійно утеплитися. Принаймні ті, у кого є на це гроші.

Прочитайте ще:

Залиште коментар