Депутати від ПВД, БПП, “Свободи» та «Укропу»  виправдовувалися за незаконні рішення

Депутати від ПВД, БПП, “Свободи» та «Укропу» виправдовувалися за незаконні рішення

Сьогодні, під час прес-конференції, проведеної чотирма депутатами міської ради Олександром Радуцьким, Ярославом Нищиком, Олександром Згібловим та Русланом Зорею, спікери  спробували виправдати прийняті міською радою незаконні рішення, які пізніше були оскаржені в судах.

Нагадаємо, що департамент юридичного забезпечення Черкаської міської ради склав службову записку, в якій узагальнено всі виявленні незаконні рішення ради. На сьогодні таких рішень вже 22. Такий результат роботи народних обранців  дає підстави для достроковго припинення їх повноважень. Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час прес-конференції цього понеділка, а також наголосив, що не боїться розпуску міської ради і готовий з депутатами піти на вибори разом.

Коментуючи на прес-конференції це питання, депутат від ВО «Свобода» Ярослав Нищик зазначив,  що 21-е з прийнятих рішень  – це земельні питання, що стосуються фізичних осіб-підприємців, виділення землі учасникам АТО тощо, і депутати ухвалювали рішення, які, на їхню думку, були правильними.

Як ми вже повідомляли, на сайті Черкаської міської ради 10 серпня зареєстрована електронна петиція «Про дострокове припинення діяльності та переобрання складу Черкаської міської ради». Станом на сьогодні вона вже набрала 195 голосів з 250 необхідних.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар