Держава повинна підтримувати вітчизняних виробників, – нардеп

Держава повинна підтримувати вітчизняних виробників, – нардеп

Держава повинна підтримувати вітчизняних виробників і сприяти їхній роботі. Про це сказала заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, народний депутат України Олександра Кужель. Під час робочої поїздки на Черкащину “батьківщинівка” ознайомилась із роботою агрофірми «Маяк». Підприємство розташоване в с. Піщане, що на Золотоніщині.

Про особливості роботи агрофірми розповів її засновник, Герой України Микола Васильченко. На сьогодні це підприємство – приклад втілення новітніх технологій у сільському господарстві.

– Ми тут бачимо як сучасні технології у рослинництві, так і тваринництві, автоматизацію, ефективний менеджмент, стабільний розвиток, – зауважила заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Олександра Кужель. – До всього, агрофірма є ще соціально відповідальною і бере активну участь у житті громади. Саме таких виробників держава має підтримувати та стимулювати їхню роботу.

Додамо, що СТОВ «Агрофірма «Маяк» є одним із найкращих в Україні господарств. СТОВ має звання «Господарство високої культури рослинництва і тваринництва», у 1991 році Агрофірма «Маяк» занесена до «Золотої книги українського підприємництва», у 2001 році нагороджена дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу «Вища проба».

Залиште коментар