Держава заборгувала Черкасиводоканалу майже 11 млн гривень

Держава заборгувала Черкасиводоканалу майже 11 млн гривень

Проблемне питання комунальників озвучив на засіданні ЧОООР голова правління Черкаського  обласного  об’єднання  організацій роботодавців  Борис Райков. Йдеться про непогашення державою водопостачальному підприємству  різниці в тарифах, через яке підприємство накопичує борги.

Про це пише “Діловий регіон“.

 За результатами обговорення учасники засідання вирішили звернутися до Голови Ради Федерації  роботодавців України Дмитра Олійника, аби той посприяв у вирішенні цієї проблеми.

«Черкаське обласне об’єднання організацій роботодавців глибоко стурбоване ситуацією, що склалася на комунальному підприємстві «Черкасиводоканал» у зв’язку з неотриманням субвенції з державного бюджету для погашення заборгованості  різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у сумі 10,8 млн грн», йдеться у зверненні.

Незважаючи на те, що потрібні документи направлені департаментом фінансів Черкаської ОДА до територіальних органів казначейства, в Мінрегіон та Міністерство фінансів України, станом на 31.10.2017 року взаєморозрахунки не проведені, а підприємству нараховуються штрафні санкції та пені за несвоєчасне виконання платіжних зобов’язань.

З метою недопущення штучного банкрутства підприємства та відтоку з КП “Черкасиводоканал”  кваліфікованих кадрів, черкащани просять голову ФРУ звернутися до Кабміну щодо неухильного виконання головним розпорядником Постанови КМУ № 332  від 18.05.2017 року та Розпорядження КМУ №720-р  від 04.10.2017 року відповідно до підписаних протоколів територіальної комісії. 

Прочитайте ще:

Залиште коментар