Держгеокадастр Черкаської області зарезервував земельні ділянки для атовців

Держгеокадастр Черкаської області зарезервував земельні ділянки для атовців

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області зарезервувало 312 земельних масивів загальною площею більше 2,5 га, що можуть бути передані у власність учасникам АТО і сім’ям загиблих воїнів. Найбільше землі (302 ділянки) – призначено для ведення особистого селянського господарства. Для індивідуального садівництва – 10 ділянок. Про це видання “Про Головне” інформує прес-служба Головного управління Держгеокадастру регіону.

На підставі рішень органів місцевого самоврядування на території області для учасників АТО зарезервовано 35 земельних масивів загальною площею 104,72 га: для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – (27 ділянок) і для ведення особистого селянського господарства – 8 ділянок.

Також протягом січня – травня 2017 року надано 80 дозволів на розроблення технічної документації щодо поділу земельних ділянок загальною площею більше 2,2 га. Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області замовило 24 поділи земельних ділянок загальною площею 664,74 гектара, та 56 поділів угідь загальною площею 1 621,48 га землевпорядні організації здійснюють на замовлення фізичних і юридичних осіб (орендарів земельних ділянок). Учасники АТО отримають уже сформовані земельні ділянки.

Інформація про зарезервовані ділянки розміщена на офіційному сайті Головного управління та постійно оновлюється.

Залиште коментар