Представники обласної служби зайнятості взяли участь у Першому Національному Кар’єрному Форумі

Представники обласної служби зайнятості взяли участь у Першому Національному Кар’єрному Форумі

З метою створення єдиної ефективної системи профорієнтації, професійної освіти, працевлаштування та самореалізації українців на Батьківщині, через запровадження механізму «соціального ліфта» на державному рівні, днями, у м. Києві відбувся Перший Національний Кар’єрний Форум. На ньому були присутні керівники Міністерств соціальної політики, економічного розвитку і торгівлі, освіти і науки, молоді та спорту, Державної служби зайнятості України, провідних бізнес-асоціацій, які об’єднують переважну більшість компаній-роботодавців, що працюють у нашій державі, а також міжнародних експертів. Про це “Про Головне” повідомила прес-служба Черкаського ОЦЗ.

Службу зайнятості Черкаської області представляли: Алла Баранцова – начальник відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості, Інна Влізько – заступник начальника відділу організації профнавчання ОЦЗ, Галина Галущак – начальник відділу активної підтримки Черкаського міського центру зайнятості та Вікторія Огіренко – заступник директора Черкаського районного центру зайнятості. Всі, відповідальні за профорієнтаційну роботу, працівники базових центрів зайнятості та зацікавлені роботодавці Черкащини мали можливість бути учасниками заходу в он-лайн режимі.

«Ми підтримуємо ініціативу Державної служби зайнятості України та наголошуємо на тому, що тільки системний діалог влади, роботодавців та громадськості може забезпечити громадянам України швидкий рух по «соціальному ліфту»: школа – університет – робота своєї мрії», – зауважив Дмитро Олійник, голова Ради Федерації роботодавців України.

Під час Форуму була презентована інноваційна Національна платформа профорієнтації та побудови кар’єри, яка розробляється Державною службою зайнятості України і стане основою розвитку людського капіталу. У зв’язку з цим начальник Управління профорієнтації, профнавчання і навчальних закладів Державної служби зайнятості Марія Богуслав та Голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти Станіслав Куценко, зазначили: «Ми надамо можливість людям тестувати професійні та м’які навички і обирати професію своєї мрії, а роботодавцям в три кліки знаходити співробітників за ключовими для них критеріями. Такого сервісу ще не існує ні в Україні, ні в інших країнах. Сподіваємось ця платформа стане дієвим механізмом «соціального ліфту» в Україні та допоможе якісному розвитку людського капіталу».

Залиште коментар