Діяльність зловмисників, які привласнили бюджетних коштів більш як на мільйон, викрили правоохоронці

Діяльність зловмисників, які привласнили бюджетних коштів більш як на мільйон, викрили правоохоронці

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно 4-х учасників організованої групи, які обвинувачуються у заволодінні більш як 1 млн. 200 тис. грн. бюджетних коштів. Про це повідомляє прокуратура Черкаської області.

Прокуратурою Черкаської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 4 членів організованої групи, які обвинувачуються у заволодінні бюджетними коштами під час виконання договорів щодо будівництва та ремонту об’єктів соціальної інфраструктури міста Черкаси, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням установлено, що члени злочинного угруповання, до складу якого входило 2 керівника приватних підприємств, з якими укладалися договори підряду, та 2 інші особи, одна з яких, маючи зв’язки в державних структурах, впливала на результати проведення конкурсних торгів із державних закупівель, за попередньою змовою, в період часу з березня 2013 року до серпня 2015 року, виконуючи укладені із закладами освіти та охорони здоров’я області договори підряду на виконання будівельно-ремонтних робіт, шляхом зловживання службовим становищем заволоділи бюджетними коштами на загальну суму більш як 1 млн. 200 тис. грн.
Діяльність організованої групи виявлена працівниками прокуратури Черкаської області області спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчими Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Прочитайте ще:

Залиште коментар