Для обласного кардіоцентру придбали ангіограф

Для обласного кардіоцентру придбали ангіограф

5 березня у Черкаському обласному кардіологічному центрі з’явився новий ангіограф. Це прилад, за допомогою якого можна проводити високоточну діагностику та й виконувати різні оперативні втручання при тромбозі судин, інсультах, інфарктах, розривах судин. Про це повідомляє dzvin.media.

За словами очільниці лікувального закладу Світлани Журби, новий апарат фірми “Філіпс” коштує 23 мільйони гривень. Половину суми виділив державний бюджет, половину – обласний. Крім того, на останній сесії Черкаської обласної ради було прийнято рішення про виділення 2,8 мільйонів на ремонт старого ангіорафа, що пропрацював у кардіоцентрі понад 10 років.

“Без ангіографа сучасної кардіохірургії не існує. У нашому центрі щороку зростає кількість проведених оперативних втручань. – розповідає Світлана Журба. – Лікарі беруться навіть за такі серйозні оперативні втручання, які раніше були можливі тільки в стінах столичного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова. До речі, більшість наших кардіохірургів не лише проходили там навчання, а й працювали.”

Зазначає очільниця кардіоцентру і те, що нині хворі з інфарктом міокарда та хворі, що потребують шунтування, отримують лікування повністю безкоштовно за рахунок державних програм.

Залиште коментар