Для Черкас придбали нові сміттєві контейнери. На підході – сміттєвоз (ФОТО)

Для Черкас придбали нові сміттєві контейнери. На підході – сміттєвоз (ФОТО)

165 нових контейнерів для збору побутових відходів сьогодні надійшли на КП «Черкаська служба чистоти». Кожен з них об’ємом 1,1 кубічних метрів, виготовлені з оцинкованого металу, який значно надійніший в експлуатації, зважаючи на численні випадку підпалу чи псування пластикових контейнерів. Про це повідомляє офіційний сайт Черкаської міської ради.

Наступним кроком стане отримання за тиждень-півтора нового сміттєвоза для підприємства, який вже замовили. Загалом з міського бюджету на ці потреби було виділено близько 5 мільйонів гривень.

Нові контейнери вже з понеділка замінять на сміттєвих майданчиках поблизу багатоповерховех будівель старі зруйновані та будуть встановлені додатково там, де їх не вистачає.

Загалом у Черкасах на майданчиках біля багатоквартирних будинків стоять 2560 контейнерів, термін експлуатації яких вже спливає. З них – 700 металеві, решта – пластикові. Тож за кілька років постане питання їх заміни. Крім цього, свого часу за кошти міського бюджету було придбано 24 тисячі контейнерів об’ємом 0,24 кубічних метри для жителів приватного сектору. На сьогодні є потреба у додатковій закупівлі ще 2,5 тисяч таких контейнерів.

Залиште коментар