Даєш нормальну дорогу! Перекриттям траси люди вимагали ремонту (ВІДЕО)

Даєш нормальну дорогу! Перекриттям траси люди вимагали ремонту (ВІДЕО)

В асфальті “шосе” державного значення – прірви діаметром до 1,5 метра та глибиною до 20 сантиметрів. На Черкащині протестують – у селі Геронимівка перекрили трасу державного значення. Люди вимагають, щоб їм дорогу привели до стану “можна їздити”. Бо зараз це хіба на карті дорога, а в реальності – скоріше канава. Про це повідомляє «5 канал».

2 км від Черкас до Геронимівки схожі на проходження мінного поля, розповідає Зінаїда Ялова. Через вирви на трасі державного значення водії змушені їхати не дорогою, а узбіччями або ж полем.
Бідкається: “На цій дорозі швидкість більш як 10 км/год – просто нереальна. Бо потім починається, і об’їхати один одного немає де, і немає як об’їхати дорогу. Бо тут уже настільки вони розбиті, що просто нереально їхати”.

В асфальті – прірви діаметром до 1,5 метра та глибиною до 20 сантиметрів. “Страждає вся ходова. Я за 5 тис. грн перебрав повністю ходову. Вважайте, 5 тис. грн “проїздив” по цих дорогах. Постійно вкладаєш у машину та й все. А їздити треба, бо по роботі, у справах”, – каже водій Юрій.
На шиномонтажі поруч – ледь встигають рятувати колеса. В автосервісі запевняють, що за день ремонтують до трьох десятків жертв геронимівської дороги.

Вперше заговорили про необхідність ремонту ще рік тому, проте це лишилося лише обіцянками чиновників. Нині людям урвався терпець. Пішли перекривати дорогу.

“Це крик душі всіх жителів нашого села. Дістало! Ми хочемо якісної дороги, бо ми платимо податки і хочемо, щоби до нас повернулися обличчям”, – наголошує учасниця акції протесту Олеся Манько.

Протестувальники кажуть, що останні кілька років тут не робили навіть ямкового ремонту, хоча потрібен уже капітальний. Щоб відновити дорогу, необхідно 33 млн грн, кажуть у службі автомобільних доріг. Нині є тільки 8 млн грн, але й кошти освоїти можуть лише після тендера. Його оголосили два тижні тому.

“Після проведення і підписання договору з підрядником, який виграє в результаті аукціону, процедури закупівлі. Ми можемо розпочати ремонтні роботи в середині вересня”, – пояснює начальник служби автомобільних доріг Черкащини Владислав Демиденко.

Кілька годин люди говорили із чиновниками та відмовлялися розблоковувати трасу. Врешті, домовилися почекати до середини вересня. Якщо ремонт не почнуть – обіцяють знову перекрити трасу.

Залиште коментар