Для дошкільнят м. Ватутіне провели “Веселі старти”

Для дошкільнят м. Ватутіне провели “Веселі старти”

З метою популяризації здорового способу життя серед дошкільнят, підвищення мотивації у дітей до занять руховою активністю та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в дошкільних навчальних закладах міста Ватутіне з 6 по 8 червня пройшли спортивні заходи «Веселі старти».

Про це повідомляють Новини Черкас із посиланням на інформацію сектору у справах сім‘ї, дітей, молоді та спорту.

Активну участь у заходах взяли вихованці ДНЗ №6 «Світлячок», ДНЗ №7 «Сонечко», ДНЗ №8 «Зірочка» та ДНЗ №11 «Теремок».

Гостями у кожному дошкільному закладі були завідувач сектору в справах сім’ї, дітей, молоді та спорту міської ради Валентина Дроздова, головний спеціаліст сектору Тетяна Дюрич, методист відділу освіти з питань дошкільної освіти Людмила Калиушко та заступник голови Ватутінської міської партійної організації Всеукраїнського об`єднання «Батьківщина» Лариса Грушева.

Для дітей це було дійсно справжнє свято. Вони демонстрували свої вміння бути активними, спритними, витривалими, поєднуючи різні види фізичних навантажень.  До цього їх спонукали вихователі, які підготували для дітей цікаві і нетрадиційні вправи,  змагання, естафети, казкові подорожі, спортивні танці та ігри. Піднесений настрій у дітей викликала весела музика, свіже повітря, сонячна і яскрава погода, наявність різноманітного спортивного інвентарю та несподівані сюрпризні моменти.

Це було справжнє свято спорту, яке пройшло дуже цікаво і яскраво, зі спортивним запалом, шумно та весело. Звичайно, на святі переможених та переможців не було, тому що перемогла дружба.

Такі свята дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття емоційного задоволення. Головне, що фізкультурні свята допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом.

За пропаганду здорового способу життя та активну участь у спортивних заходах «Веселі старти» дошкільні навчальні заклади були нагороджені грамотами та цінними подарунками від виконавчого комітету Ватутінської міської ради та Ватутінської міської партійної організації Всеукраїнського об`єднання «Батьківщина».

Прочитайте ще:

Залиште коментар