Для електротранспорту Черкас склали програму розвитку на три місяці

Для електротранспорту Черкас склали програму розвитку на три місяці

Після довгих суперечок депутати Черкаської міської ради ухвалили компромісне рішення щодо розвитку електротранспорту в місті. Програма затверджена, але лише на три місяці, аби не залишити працівників тролейбусного парку без зарплати, а підприємство без фінансової підтримки протягом літа. Про це повідомляє “Економіка сьогодення”.

Депутати вважають програму сирою і неготовою. З одного боку, вони хочуть ухвалити її, аби запровадити в місті послугу електронного квитка й удосконалити надання транспортних послуг населенню. З іншого − вони не хочуть давати гроші на непродумані кроки. Один із депутатів Роман Діскант обурився тим, що в програмі, наприклад, прописані GPS-трекери, які вже встановлені в міських тролейбусах, а значить, підприємство хоче двічі отримати кошти на одне й те ж.

Директор КП “Черкасиелектротранс” Петро Кучер відкинув ці звинувачення на свою адресу. Але на його прохання міський голова Черкас Анатолій Бондаренко запропонував компроміс: програму ухвалити, але на обмежений термін. Спочатку це був місяць, потім два, а зрештою вирішили її ухвалити на три літні місяці, щоб працівники отримували зарплату, а підприємство — кошти на поточні витрати. А протягом цього періоду має бути розроблений більш досконалий варіант програми.

Прочитайте ще:

Залиште коментар