З ремонтом Тясминської дамби та дороги чигиринцям допоможе облрада

З ремонтом Тясминської дамби та дороги чигиринцям допоможе облрада

Представники Чигиринської районної ради звернулись до голови облради Олександра Вельбівця із проханням посприяти у вирішенні питання стану Тясминської захисної дамби та ремонту відповідної ділянки дороги. Про це повідомляє “Діловий Регіон”

Тясминська гребля – це єдина дорога з Полтави і Кременчука на Чигирин.  Нині вона стала майже непроїзною через потік великовантажних машин, зокрема місцевої філії СП ТОВ «Нібулон».

Нині вказану ділянку дороги перекрили, а проїзд автомобілів великогабаритного транспорту направлено через села Стецівка, Галаганівка та місто Чигирин.

Утім це викликало обурення місцевих селян, оскільки безперервний рух транспорту призводить до просідання ґрунту та руйнування їх домівок. Днями жителі с. Галаганівка навіть перекривали рух, вимагаючи негайно провести капітальний ремонт дороги.

Зважаючи на значну вартість таких робіт, силами лише місцевих бюджетів питання не вирішити, наголошують депутати.

На переконання голови обласної ради на разі потрібен конструктивний діалог із представниками підприємства-гіганта, іншими місцевими виробниками, аби спільно вирішувати проблему, зазначають у прес-службі облради.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар