Для нових великовагових комплексів Черкащина має зробити три майданчики

Для нових великовагових комплексів Черкащина має зробити три майданчики

Сьогодні на Черкащину з робочим візитом завітав голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк. За його словами, він уже об’їхав низку областей і буде робити це і надалі, щоб зрештою зробити свої організаційні, а, можливо, і кадрові висновки. Про це пише “Вичерпно“.

Черкаське відділення входить у п’ятірку управлінь за ефективністю роботи, проте воно має і низку проблем, наголосив Ноняк.

За його словами, 78 великовагових комплексів закупили за єврокошти, і три з них будуть передані на Черкащину. Але для цього обласна влада має зробити майданчики.

Ці 78 комплексів коштують 109 млн грн. Було виділено 117, проте через систему Прозорро вдалося зекономити. Що стосується будівництва майданчиків для таких комплексів, то якщо це загальнодержавна траса, то ці комплекси будує Укравтодор, а якщо це внутрішні дороги, то і будувати їх мають обласні Автодори. Головне, вважає Ноняк, в області має бути господарський підхід. Лабораторії будуть обладнані відеоспостереженням, матимуть три робочі місця і зможуть пересуватися по будь-якій місцевості.

– Останнім часом почали виділятися кошти на ремонт доріг, але для того, аби вони не руйнувалися, потрібно, щоб працювали ефективні великогабаритні вагові комплекси. В області є лише один майданчик, який відповідає усім вимогам — на Одеській трасі, а саме в місті Умань. То як ми можемо зберігати дороги, якщо немає таких майданчиків?  Зараз ми всі разом маємо вирішити це питання, — сказав Ноняк.

Наразі розроблена схема, на якій чітко вказано, де мають бути побудовані майданчики під вагові комплекси, — зазначив у свою чергу  керівник УправлінняУкртрансбезпеки у Черкаській області Володимир Завгородський.

– Кошторис ми не розробляли, бо це не наша компетенція, — зауважив він.

Ці пересувні лабораторії зможуть працювати по всіх видах контролю — планових і позапланових перевірках.

– Це дійсно європейські автомобілі з дійсно Європейськими стандартами. Мало таких і у Європі, — додав він.

Прочитайте ще:

Залиште коментар