Для онкодиспансеру в Черкасах придбавли новий лапароскоп

Для онкодиспансеру в Черкасах придбавли новий лапароскоп

Якісні зміни в медичних закладах серед першочергових завдань влади. Про це сказав голова ОДА Юрій Ткаченко, перебуваючи в Черкаському обласному онкологічному диспансері. Тут презентували новопридбане обладнання, повідомляє прес-службаЧеркаської ОДА.


Тепер в арсеналі онкодиспансеру є найсучасніший лапароскопічний комплекс для операційного відділення з комплектом інструментарію. Його придбали коштом обласного й місцевих бюджетів. Це обладнання, за словами фахівців, суттєво покращить якість проведення оперативних втручань.

– Це вкрай необхідне обладнання для лікувальних закладів, – зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Якщо після звичайної операції ще потрібно, як мінімум, кілька тижнів відновлюватися, то з цим комплексом уже за 3-4 дні пацієнта можна виписувати. Як називають самі лікарі, це – «гуманна хірургія». Ми вже придбали лапароскопічне обладнання в обласну лікарню, в обласну дитячу лікарню, тепер і сюди. Налагодили прямі стосунки з німецьким виробником, без посередників, що дозволило заощаджувати бюджетні кошти. Загалом осучаснення медзакладів, зокрема й інформатизація, – наш незмінний пріоритет. І це надважливо в межах нинішньої медичної реформи.


Також очільник області розповів про прийдешнє відкриття п’яти скринінгових центрів «Здоров’я жінки» на Черкащині. Вони будуть оснащені всім необхідним задля своєчасного виявлення та лікування онкологічних хвороб у жінок.

Прочитайте ще:

Залиште коментар