До бюджету Черкас на 2019 рік внесли зміни

До бюджету Черкас на 2019 рік внесли зміни

Відповідне рішення ухвалили під час чергової сесії міської ради, яка відбулася 21 березня. Серед важливих проектів, які підтримали обранці, – зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку, виділення земельних ділянок учасникам АТО та інші поточні питання життєдіяльності нашого міста, повідомляє прес-служба міської ради.

Під час голосування депутати перерозподілили близько 10 мільйонів гривень у бюджеті Черкас на 2019 рік, ще 9 млн грн розподілили з резервного фонду та внесли технічні правки до низки раніше підтриманих пропозицій. «За» це висловилося 23 обранці.

– Ми додали кошти на завершення будівництва близько десяти капітальних об’єктів, – прокоментував представникам ЗМІ міський голова Анатолій Бондаренко. – Зокрема, передбачили фінансування на ремонт вулиці Симиренківської, Першотравневої. Водночас, спрямували ресурс на завершення робіт у залі для занять дзюдо, яку нині облаштовують в приміщенні колишньої тютюнової фабрики (на вул. Благовісній, 170). Збільшення доходів бюджету не відбувалося, усі пропозиції – збалансовані. Мова йшла про перерозподіл у межах департаментів – головних розпорядників коштів.

350 тисяч гривень із комунального підприємства «Дирекція парків» депутати перерозподілили для ремонту житлового будинку на вулиці Максима Залізняка,3. Дах будівлі нині в аварійному стані.

Ще майже 390 тисяч гривень спрямували для облаштування нового світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Чорновола та Чіковані.

Майже 2 мільйони гривень заклали на реконструкцію полігону твердих побутових відходів у районі села Руська Поляна. Це дозволить продовжити його термін експлуатації.

Крім того, депутати збільшили видатки на придбання нових вольєрів для утримання безпритульних тварин.

Залиште коментар