На позачерговій сесії Черкаської міської ради розглянули зміни до бюджету

У Черкасах відбулася п’ятдесят третя позачергова сесія міської ради з розгляду питань щодо внесення змін до бюджету Черкаської міської територіальної громади на 2024 рік та Програм, що фінансуються за рахунок міського бюджету.

Серед рішень, які ухвалили депутати, зокрема, такі:
– Затвердили зміни до бюджету (у тому числі, бюджет розвитку)та Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси. На підтримку обороноздатності передбачили 460 млн грн.
Серед ключових об’єктів, які будуть профінансовані – завершення ремонту вул.Гагаріна, завершення ремонту вул. Героїв Холодного Яру, ремонт травматологічного відділення Третьої лікарні, роботи по інфекційній лікарні.
– Проголосували за зміни до міської цільової програми заходів та робіт з територіальної оборони м.Черкаси на 2022-2023 роки. Програмою передбачено можливість спрямування на потреби ТрО у 2024 році 150 млн грн.
– Ухваленими змінами до Комплексної програми соціальної підтримки захисників державного суверенітету та незалежності України і членів їх сімей – жителів м.Черкаси на 2022-2024 роки передбачили щомісячні виплати членам добровольчих формувань по 3 тисячі гривень.
– Затвердили зміни до програми забезпечення законності та профілактики правопорушень у місті Черкаси на 2022-2026 роки. У ній передбачено реалізацію таких заходів Нацполіції, як функціонування комплексної системи безпеки, робота відеоспостереження у місті, придбання спеціальних автомобілів тощо.
– Змінами до програми “Турбота” передбачили можливість виплати у 2024 році матеріальної допомоги з фонду міського голови. На це в програмі закладено близько 900 тис.грн. За такою допомогою переважно звертаються тяжкохворі люди, які потребують дороговартісного лікування.
– Проголосували за передачу 5 спеціалізованих автомобілів на потреби ЗСУ.
Наступне сесійне засідання заплановане на 8 лютого.

Залиште коментар