До ЧДТУ завітали міжнародні партнери у сфері водної освіти

До ЧДТУ завітали міжнародні партнери у сфері водної освіти

До Черкаського державного технологічного університету прибули представники 6 відомих євразійських університетів, що, спільно із ЧДТУ, беруть участь у проекті «Водна Гармонія Erasmus+». Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби ЧДТУ.

Саме у рамках цього проекту кафедра хімічних технологій та водоочищення (під керівництвом завідувача кафедри, професора Генадія Столяренка) до нового навчального року планує одержати обладнання та прилади на суму 40 тисяч євро.

Завдяки цьому буде відкрито 2 навчально-наукові лабораторії – фізико-хімічного контролю води та технології водопідготовки і очищення стічних вод. Їх використовуватимуть у навчальному процесі студентів спеціальності «Хімічні технології та інженерія».

Після створення такої серйозної матеріальної бази та підготовки п’яти основних курсів із цього напрямку планується відкриття спеціалізації (із перспективою відкриття у ЧДТУ нової спеціальності) «Водопідготовка та водоочищення».

Тож у рамках проекту «Водна Гармонія Erasmus+», до Черкас завітали представники семи відомих євразійських університетів (з Норвегії, Польщі, Німеччини, Шрі-Ланки та Китаю) – міжнародних партнерів ЧДТУ по проекту, спрямованому на гармонізацію вищої освіти у водній сфері протягом 2016-2018 рр.

«Water Harmony Erasmus+» має на меті гармонізувати педагогічні підходи у водній освіті з передовими практиками провідних університетів світу: аби отримані знання і набуті уміння випускника з України повністю відповідали знанням і вмінням студента з Норвегії, Німеччини чи Шрі-Ланки. Всього у проекті задіяні 10 університетів з Німеччини, Польщі, Шрі Ланки, Китаю і Норвегії та України (ЧДТУ, ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (м. Дніпро) та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського»).

У рамках візиту до ЧДТУ делегація представників євразійських університетів зустрілися із обласною владою, а також взяли участь у семінарі, де поділяться своїми напрацюваннями у сфері водопідготовки і очищення води

Прочитайте ще:

Залиште коментар