Кількахвилинний буревій наніс селищу збитків більше ніж на річний бюджет

Кількахвилинний буревій наніс селищу збитків більше ніж на річний бюджет

У селищі Чорнобай на Черкащині уже тиждень намагаються подолати наслідки стихії, яка лише за кілька хвилин залишила без покрівлі 80 відсотків жителів райцентру, йдеться у ТСН.16:45.

На деяких вулицях крівлі позривало просто із каркасом. Люди благають про головне – щоб не пішов дощ, бо те, що буревій їм позмітав за лічені секунди уже тиждень не можуть полатати.

Пані Олена живе на верхньому четвертому поверсі, і поки лише накрила свою квартиру плівкою. А от звідки їй узяти гроші на міцне покриття – не уявляє. Адже і до стихійного лиха рахувала кожну гривню. Доглядає дитину інваліда, сина студента і стареньку бабусю. І таких як вона тут весь будинок. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/na-cherkaschini-kilkahvilinniy-bureviy-nanis-selischu-zbitkiv-bilshe-nizh-na-richniy-byudzhet-959057.html

Вода нині у селі – дефіцит. За тиждень після буревію не всюди поновили й світло.

“В нас морозилка була забита повністю. Ми вже заготовки на зиму зробили повністю. І полуницю. І малину, і все потекло, ми все викинули”, – бідкається жінка.

Зв’язок у селі працює з перебоями. Жителі протягом тижня зверталися до влади і влада казала – все робіть за власний рахунок і своїми силами.

“Сказали – збирайте родичів, беріть кредити, і вирішуйте свої проблеми!”, – розповідають мешканці.

Хто має гроші – самостійно латає дірки. Місцева влада запевняє, теж не сидить склавши руки.

Шифер та генератори, кажуть люди, у перші дні тут продавали у три дорога. Та навіть попри кусючі ціни нині це – популярний товар.

Прочитайте ще:

Залиште коментар