До Дня працівників освіти в ЧДТУ провели “Освітянську толоку” (фото)

До Дня працівників освіти в ЧДТУ провели “Освітянську толоку” (фото)

Черкаський державний технологічний університет продовжує впроваджувати родинні традиції. Цього разу дружна родина ЧДТУ зібралася разом, аби відсвяткувати День працівників освіти України, влаштувавши «Освітянську толоку».

– Вчитель – це людина, яка дає слушні поради, людина, на яку хочеться рівнятися, людина, яка залишає слід у серці. Справжнє благо, яке дала нам доля – продовжувати освітянську роботу, – зазначив у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор. – Сьогодні Черкаський державний технологічний університет не просто святкує, а й працює, аби потім пишатися своєю роботою.

На родинне свято до Черкаського державного технологічного університету завітали шановані гості: випускник ЧДТУ, голова комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики Юрій Тренкін; директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов та випускник ЧДТУ, заступник директора Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Богдан Бєлов.

– Знаково, що саме в Черкаському державному технологічному університеті День працівників освіти відзначають на європейському рівні, – зауважив директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов. – У ЧДТУ можна отримати якісні освітні послуги. Тож будьте успішними, адже лише успішна молодь змінить нашу Україну.

Цього дня ряд науково-педагогічних працівників та співробітників Черкаського державного технологічного університету отримали з рук ректора ЧДТУ Олега Григора та шанованих гостей заходу почесні відзнаки як визнання їхніх професійних досягнень та з нагоди Дня працівників освіти України.

– Я вдячний всім вчителям, які вкладали в мене знання та свій досвід. Сьогодні я робитиму все від себе залежне, щоб держава гідно цінувала працю освітянина, – наголосив випускник ЧДТУ, голова комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

Після офіційної частини вітань та нагороджень учасники заходу мали нагоду долучитися до озеленення паркової території університету біля Площі Знань, аби спільними зусиллями зробити сквер біля університету улюбленим місцем відпочинку для викладачів, співробітників, студентів навчального закладу та жителів мікрорайону. Крім представники факультетів та всі бажаючі висадили тюльпанові хвилі злагоди доброти та любові, щоб вже навесні яскраве квіткове різнобарв’я тішило відвідувачів навчального закладу.

Черкаський державний технологічний університет завжди пишається своїми випускниками. Більшість з них не поривають стосунки з рідною Альма-Матер та усіляко їй допомагають. Першого вересня, перебуваючи в ЧДТУ на заході з нагоди Дня знань, випускник ЧДТУ Юрій Тренкін пообіцяв зробити Площу Знань більш комфортною як для викладачів і студентів, так і для жителів мікрорайону, а саме – встановити сучасні лавки для відпочинку. До Дня працівників освіти біля входу другого корпусу, за сприяння Юрія Васильовича, встановлені зручні лавки.

Крім цього, у межах «Освітянської толоки» за ініціативи колективу викладачів кафедри дизайну відбувся благодійний аукціон, зібрані кошти від якого будуть передані благодійному фонду «Життя», що опікується вуличними тваринами нашого міста.

Під час родинного заходу діяла виставка художніх робіт викладачів та студентів факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну, проходили конкурси, розваги та неформальне спілкування.

Про це повідомляє сайт ЧДТУ.

Залиште коментар