До Дня міста у Черкасах планують відкрити нову гімнастичну залу (ФОТО)

До Дня міста у Черкасах планують відкрити нову гімнастичну залу (ФОТО)

Нова гімнастична зала, що у приміщенні колишнього кінотеатру «Мир», незабаром відкриє свої двері для юних спортсменів. Відкриття приурочать до Дня фізичної культури і спорту, який цього річ відзначають 8 вересня, і Дня міста Черкаси. Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

Він разом з представниками департаменту освіти та гуманітарної політики та депутатами міської ради відвідав об’єкт, щоб проконтролювати хід робіт. Вони вже на стадії завершення. Установлений спортивний інвентар, зроблені якісні вбиральні, виконані зовнішні та внутрішні ремонтні роботи.

– Ми хотіли б, щоб одразу після офіційного відкриття діти зайшли у це приміщення і могли повноцінно займатися. Тому зараз «наводимо останні ремонтні штрихи». Ця зала будувалася досить довго, і я хочу, щоб після відкриття все було ідеально. Черкаські юні спортсмени тут зможуть займатися гімнастикою абсолютно безкоштовно, – зауважив міський голова.

Гімнастичну залу у колишньому кінотеатрі «Мир» облаштовували близько двох років. На це з міського бюджету витратили близько 12 млн. грн., розповідає голова бюджетної комісії Юрій Тренкін.

– Це дійсно складний об’єкт, адже він був перепрофільований і фактично зведений «з нуля». Я вважаю, що ці кошти дійсно використані з користю, адже ми їх вклали у дітей. Займаючись у сучасній гімнастичній залі, на новому обладнанні, я переконаний, що молоді гімнасти з Черкас будуть займати призові місця і гідно представляти Черкаси на всеукраїнському і міжнародному рівні, – зазначив Юрій Тренкін.

 

Залиште коментар