У Черкасах затримали організатора «інтимного» бізнесу (відео)

У Черкасах затримали організатора «інтимного» бізнесу (відео)

Поліція Черкас затримала одного з організаторів злочинної групи, яка налагодила бізнес з надання сексуальних послуг у Черкасах. Йому оголошено про підозру, обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Триває слідство.

Оперативники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Черкаській області в рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 2 статті 303 Кримінального кодексу України, під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури, встановили осіб, які організували та забезпечили надання послуг інтимного характеру в одному з банних комплексів в місті Черкаси. Ними виявилися три жительки міста Черкаси, повідомляється на сайті Національної Поліції України.

За результатами реалізації кримінального провадження одного з організаторів було затримано на місці події. Їй повідомлено про підозру та обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Стосовно інших організаторів та посібників учинення вказаного кримінального правопорушення вирішується питання про повідомлення їм про підозру. Тривають подальші слідчі дії.

Залиште коментар