До кінця року в області діятиме 5 майданчиків вагового контролю

До кінця року в області діятиме 5 майданчиків вагового контролю

П’ятий майданчик для проведення габаритно-вагового контролю вантажівок планують дооблаштувати до кінця року на Черкащині. На цьому наголосив директор Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення ОДА Сергій Чубань, повідомляє сайт Черкаської ОДА.

– Облаштування майданчиків для зважування великоваговиків серед пріоритетних завдань для нас на рівні із проведенням ремонту доріг, – наголосив посадовець. – Це дозволить покращити ефективність роботи наявних в області 3-х пересувних пунктів для проведення габаритно-вагового контролю на базі автомобілів «Опель». Зокрема зараз на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка під час проведення ремонтних робіт влаштували п’ятий, спеціальний, майданчик для розміщення габаритно-вагового комплексу за кошти державного бюджету. Його робота розпочнеться після введення в експлуатацію всієї ділянки автомобільної дороги, що підлягала ремонту.

Нагадаємо, нині в області на автомобільних дорогах загального користування державного значення є чотири діючі майданчики для роботи пересувних комплексів габаритно-вагового контролю. Зокрема на трасах М-05 Київ – Одеса (ділянка км 210+450); Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь (ділянка км 103+200),  Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань (ділянки: км 40+170 та 11+700)

Прочитайте ще:

Залиште коментар