До пожежної частини у Черкасах завітали вихованці дитячого садочка

До пожежної частини у Черкасах завітали вихованці дитячого садочка

11 квітня вихованці дошкільного навчального закладу №62 відвідали Державну пожежно-рятувальну частину № 1 міста Черкаси.

Вже з перших кроків по території частини діти не приховували свого захвату та здивування. Пожежні машини, які вистроїлися в ряд на фасаді пожежної частини та співробітники в формі викликали у вихованців дитсадка шквал емоцій та захоплення.

Щоб зустріч пройшла цікаво та пізнавально, інспектори ДСНС у формі гри нагадали маленьким гостям основні правила пожежної безпеки яких необхідно дотримуватися у весняно-літній пожежонебезпечний період.

Особливу увагу фахівці Служби порятунку звернули на предмети схожі на вибухонебезпечні. Використовуючи різнокольорові картинки, рятувальники показали як виглядають міни, снаряди, гранати, які ще з часів війни залежалися в землі.

«Знайшовши предмет, який за зовнішніми ознаками схожий на вибухонебезпечний, заборонено його торкатися, а одразу необхідно повідомити дорослих та за номерами «101» та «102», – наголосила провідний фахівець Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області Марина Мозгова.

Під час практичної частини екскурсії, як правило для дітей вона є найцікавішою, малеча відвідала гараж з пожежною технікою та устаткуванням. Бійці ДСНС розповіли дітям про характеристики пожежних автомобілів, спорядження та обладнання вонеборців.

Вихованці садочка із великим задоволенням скористалися можливістю відчути себе у ролі рятувальника, одягнули захисний костюм вогнеборця та загасили умовну пожежу, отримавши при цьому безліч позитивних вражень.

Прочитайте ще:

Залиште коментар