Канівські рятувальники здійснили профілактичні відпрацювання двох сіл

Канівські рятувальники здійснили профілактичні відпрацювання двох сіл

Рятувальники Канівщини активно проводять інформаційно – роз`яснювальну роботу серед населення щодо попередження пожеж на відкритих територіях району. Черговий профілактичний рейд житловим сектором співробітники Канівського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області разом із органами місцевого самоврядування провели 10 квітня в селах Луковиця та Трахтемирів.

Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій обійшли понад півсотні приватних домоволодінь, поспілкувалися з громадянами та застерегли на небезпеці випалювання сухої трави та сміття.

Під час профілактичного відпрацювання рятувальники довели до селян статистику надзвичайних подій, які виникли на території району з початку року, зосередивши особливу увагу на пожежах в екосистемах.

Спілкуючись з господарями, інспектори ДСНС нагадали основні правила пожежної безпеки в побуті та під час використання відкритого вогню на відкритих територіях. Особливу увагу фахівці Служби порятунку звернули на відвідуванні лісів та розведенні багать на терарії лісових масивів. Окрім того, учасники рейду наголосили на правилах поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів  під час польових робіт та що треба робити в такій ситуації.

Під час рейду рятувальники вручили кожному застережні листівки, інструкції щодо забезпечення пожежної безпеки та заборони спалювання сухої трави у весняно-літній пожежонебезпечний період.

Прочитайте ще:

Залиште коментар