До родини загиблого бійця завітали керівники освітян Черкащини

До родини загиблого бійця завітали керівники освітян Черкащини

Керівництво освітньої галузі області – начальник управління освіти та науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський та його заступник – Оксана Сімушина – завітали до сім’ї учасника АТО, який віддав своє життя за Україну. Про це Валерій Данилевський прозвітував на своїй сторінці в ФБ.

«Вчора з заступником завітали до сім’ї Миколи Зайцева, вірного сина України, який поліг за її цілісність i незалежність. Поспілкувалися з дружиною Миколи Володимировича Людмилою, поцікавилися нагальними потребами, соціальним забезпеченням. Прийшли, як годиться, не з порожніми руками – з собою принесли іграшковий набір, одяг та вітамінізовані соки для доньки Людмили та Миколи Зайцевих Лідії.
Принагідно запевнили Людмилу Зайцеву у підтримці з боку обласної влади у вирішенні різних проблем молодої сім’ї, що залишилася без чоловіка та батька», – йдеться у дописі.

Микола Зайцев загинув на околиці Маріуполя, під час обстрілу автоколони Державної прикордонної служби із засідки. У ході бою тоді полягло 5 прикордонників, 7 зазнали поранень.

 

Залиште коментар