У Каневі оздоровили майже 80 % дітей

У Каневі оздоровили майже 80 % дітей

Станом на 10 вересня ц.р. оздоровленням та відпочинком забезпечено 79,2% дітей, які проживають у м.Канів. про це повідомила начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лариса Лебедєва, інформують у Канівській міській раді.

Оздоровча кампанія у Каневі продовжується. Триває вона до 31 грудня ц.р.

– Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», ми повинні: на 100% забезпечити оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У нас таких дітей 15. Всі вони були оздоровлені, – розповіла Лариса Лебедєва.  – Стовідсотково забезпечуються оздоровленням діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення АТО. В Каневі таких дітей троє. Усі вони були забезпечені. Не менше 70% дітей із малозабезпечених, багатодітних сімей відповідно до законодавства необхідно забезпечити оздоровленням. Цьогоріч ми забезпечили оздоровленням та відпочинком 242 дитини із цієї категорії, що складає 75,2%.

За кошти міського бюджету організована робота пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням. У 5 пришкільних відпочинкових таборах з денним перебуванням та оздоровчому таборі при санаторній школі–інтернаті відпочило та оздоровилося 810 дітей.

Всі табори цього року працювали за напрямком роботи – національно-патріотичного виховання, а з метою популяризації іноземних мов серед школярів міста, було відкрито мовні загони на базі кожного відпочинкового табору з денним перебуванням. З  міського бюджету на харчування дітей в пришкільних таборах виділено 160,115 тис. грн.

Залиште коментар