До України прибуло вже понад 2200 паломників-хасидів

До України прибуло вже понад 2200 паломників-хасидів

Прикордонники розпочали оформлення паломників-хасидів, які прибувають в Україну на святкування іудейського Нового року – Рош Гашана. Протягом доби співробітники ДПСУ оформили 2200 прочан, які прибули 9 чартерними рейсами, інформує TrueUA з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби. Очікується, що в Україну прибуде близько 40 тисяч прочан.

«Загалом в Україну вже в’їхало майже 2200 паломників-хасидів. Більшість з них прибувало в нашу державу через аеропорт «Бориспіль», а також аеропорти «Львів», «Одеса», «Херсон» та пункти пропуску «Краківець» і «Могилів-Подільський»», – йдеться у повідомлені.

Також зазначається, що для комфортного перетину кордону прочанами, прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» збільшили кількість робочих місць та прикордонних нарядів.

«На посилення та забезпечення режимних заходів у пунктах пропуску «Бориспіль» та «Київ» (Жуляни) додано групу військовослужбовців мобільного прикордонного підрозділу», – інформує прес-службу прикордонників.

Відмітимо, що в минулому році співробітники Держприкордонслужби у пунктах пропуску на державному кордоні у майже 260 випадках оформили понад 30 тисяч паломників, які прямували організованими групами.

Залиште коментар