До Умані прибуло вже понад 9 тисяч хасидів

До Умані прибуло вже понад 9 тисяч хасидів

В Умані, коло території меморіального комплексу Цадіка Нахмана, на час проведення релігійних заходів, Управління ДСНС розгорнуло спеціальний зведений загін.
Цей крок обумовлений необхідністю реалізації плану забезпечення безпеки прочан в місцях релігійних відправлень.
У відповідності до наказу начальника Управління, особовий склад Уманського гарнізону починаючи з 18 вересня перейшов на посилений варіант несення служби. Про це повідомив речник начальника управління ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко.
Напередодні, у безпосередній близькості від Меморіального комплексу було розгорнуто спеціальне наметове містечко на території якого сконцентровано техніку та особовий склад зведеного аварійно-рятувального загону.
Впродовж двох днів, 16-17 вересня до Умані прибули додаткові сили пожежно-рятувальних підрозділів з Христинівського, Тальнівського, Маньківського, Звенигородського, Жашківського, Катеринопільського, Лисянського та Монастирищенського районів. Загалом 90 рятувальників та 17 одиниць спеціальної та пожежно-рятувальної техніки.
До складу підрозділу входять також водолази, піротехніки, фахівці з радіаційого, хімічного та біологічного захисту а також медики, які прибули з аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС.
Головне завдання яке стоїть перед рятувальниками попередження та оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації під час проведення культових заходів брацлавськими хасидами у меморіальному комплексі цадика Нахмана.
Станом на ранок 18 вересня до Умані вже прибули 9 275 прочан хасидів.

Залиште коментар