До Умані вже прибуло близько 2000 хасидів

До Умані вже прибуло близько 2000 хасидів

Станом на 24 вересня, для відзначення найголовнішого єврейського свята – 5780 Нового року, до Умані вже прибули 1930 прочан-хасидів.

Напередодні, неподалік від меморіального комплексу Цадика Нахмана, силами Управління ДСНС розгорнули спеціальний мобільний зведений загін. Про це повідомляє пресслужба правління ДСНС України в Черкаській області.

Серед завдань підрозділу – оперативне реагування на можливе ускладнення пожежної та техногенної безпеки, а також проведення профілактичних заходів, спрямованих на попередження виникнення надзвичайних подій.

До складу угрупування сил, крім особового складу безпосередньо Уманської пожежно-рятувальної частини, ввійшли рятувальники та техніка з дванадцяти підрозділів Управління.

Наразі, загальна чисельність зведеного загону становить 117 рятувальників і 26 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки.

Розпочали роботу зведеного загону із стройового огляду особового складу та технічного огляду техніки.

Водночас у штабі загону провели нараду з керівниками структурних підрозділів, на якій довели основні вимоги щодо несення служби та дій на випадок ускладнення оперативної обстановки.

За інформацією з офіційного сайту Черкаської ОДА.

Залиште коментар