Доба 10.06 стала рекордною за кількістю ДТП на Черкащині

Доба 10.06 стала рекордною за кількістю ДТП на Черкащині

У Черкаській області було 8 ДТП, та одне смертельне ДТП за межами нашої області, яке трапилось в момент проїзду бригади екстренки, що здійснювала транспортування пацієнта. Про це повідомляє пресслужба КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР».

Біля села Подібна трапилось ДТП, диспетчеру повідомили про 4 потерпілих, тому на виклик відправили 2 бригади. Після огляду травмованих, медики попередньо діагностували 30-річній жінці закриту черепно-мозкову травму та забій стегна, її госпіталізовано до Уманської центральної районної лікарні. У 59-річної жінки також попередньо виявили забій стегна. Після наданої допомоги, жінка відмовилась від госпіталізації. Ще двоє учасників ДТП відмовились від огляду. 

Інша ДТП трапилася у Черкасах, у районі Дахнівка. Повідомили про 4 потерпілих, з них одна вагітна та дитина. На виклик відправили 3 бригади екстренки. На момент прибуття Бригади ЕМД,  стало відомо, що вагітну жінку та  дитину, самостійно попутним транспортом, повезли до лікувального закладу, куди згодом, для транспортування в профільний заклад  була викликана бригада. На місці події працівниками екстренки було оглянуто 2 постраждалих унаслідок зіткнення. У 25-річного чоловіка попередньо діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, закриту травму грудної клітки та перелом ребер. Його госпіталізували до Черкаської обласної лікарні. Інший чоловік не мав скарг на момент огляду. 

У смертельній ДТП, за межами нашої області, загинуло двоє людей. У 40-річного чоловіка попередньо діагностовано перелом грудини, травматичний пневмоторакс, садно передпліччя. У 41-річної жінки: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, перелом ребра та закрита травма живота.

Залиште коментар