“Доброволець” кличе на таборування з 29 вересня по 1 жовтня

“Доброволець” кличе на таборування з 29 вересня по 1 жовтня

З 29 вересня по 1 жовтня поблизу Нечаївської ЗОШ діятиме військово-спортивний патріотичний табір «Доброволець». Організатором таборування виступає відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської РДА, інструкторами будуть представники молодіжних громадських організацій.

Подібний масштабний захід у Черкаському районі відбудеться вперше, повідомляють у Черкаській районній раді.

– Протягом кількох днів учасники табору пройдуть підготовку із тактичної медицини, вчитимуться поводженню з вогепальною зброєю, орієнтуванню на місцевості, веденню партизанської війни, а ще спробують свої сили в козацьких забавах, – розповідає начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Бовт. – Навчатимуть та тренуватимуть дітей інструктори з громадських організацій «Юнацький корпус», «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний альянс», Черкаський обласний осередок ВГО «Молодий народний рух», Черкаська крайова команда УНСО.

Організатори військово-патріотичного таборування підготували для учасників і культурно-історичну програму.

– Ми прагнемо, аби діти не лише проявили свої можливості та вміння під час військового вишколу, але й вивчили історію визвольних рухів в Україні упродовж століть. Усвідомили і зрозуміли, що вони одна нація і національні цінності та ідеї – спільні для кожного українця. Незважаючи, де він живе, в якому регіоні держави, чи поза її межами, – зауважує Сергій Бовт.

Прочитайте ще:

Залиште коментар