Торф під Ірдинем гасили 27 курсантів інституту пожежної безпеки

Торф під Ірдинем гасили 27 курсантів інституту пожежної безпеки

22 вересня триває ліквідація пожежі торфу в селищі Ірдинь Черкаського району. Цього дня до гасіння долучилися 27 представників Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України. Про це повідомляє прес-службі інституту.
Однією з головних проблем горіння торфу є те, що у багатьох випадках такі пожежі непомітні на ранніх стадіях. Тобто запобігти торф’яним пожежам складно через їхню специфіку.
Загалом, ліквідацію торф’яних пожеж найчастіше ускладнюють важкодоступність районів гасіння і віддаленість їх від джерел водопостачання.
За інформацією прес-служби У ДСНС у Черкаській області станом на 12 годину 22 вересня, спільними зусиллями всіх служб, які беруть участь у гасінні торф’яних покладів, – вдалось ліквідувати загоряння на площі 12 гектар.
Зараз на місці надзвичайної події працює пожежна та спеціальна техніка з 9-ти пожежно-рятувальних підрозділів, Білозірського та Дубіївського лісництв, пожежні розрахунки місцевої пожежної охорони та Міністерства оборони, ДП “Черкаситорф”. Загалом, – 36 одиниць пожежної та інженерної техніки та 106 працівників із різних служб.

Залиште коментар