Доки я на посаді міського голови, доти “Черкасиелектротранс” буде розвиватися, а працівники будуть із зарплатою”, – Бондаренко

Доки я на посаді міського голови, доти “Черкасиелектротранс” буде розвиватися, а працівники будуть із зарплатою”, – Бондаренко

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко взяв участь у зборах трудового колективу КП “Черкасиелектротранс”. Тролейбусників непокоїло, що з фінансування підприємства знято 8 млн.грн., які планується додати на придбання тролейбусів.

Як зазначає керівництво підприємства, вже у вересні без цих коштів тролебусний парк відчує дефіцит фінансів на оплату електроенергії, тож можуть виникнути затримки із виплати заробітної плати.

Міський голова Анатолій Бондаренко зауважив, що комунальникам не потрібно турбуватися.

“За результатами першого півріччя ми зробимо перерозподіл бюджетних коштів, щоб ви не відчували дефіциту у фінансуванні. Поки я є міським головою, тролейбусне підприємство буде розвиватися, а ви будете із зарплатою”, – заспокоїв тролейбусників міський голова.

Також на засіданні розглядали питання, які тролейбуси потрібно купувати – нові чи ті, що були у використанні у Європі.

Міський голова порадив тролейбусникам провести з цього приводу громадські консультації і з’ясувати думку громади.

“Для мене головне, щоб був обраний найкращий варіант за співвідношенням ціна-якість”, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Крім цього, тролейбусники піднімали питання відтоку кадрів через неконкурентну зарплату. Міський голова зауважив, що це питання потребує вирішення.

“Ми розглянемо можливість заохочення для водіїв тролейбусів, щоб вони не звільнялися з роботи. Адже водії є основою для підприємства”, – сказав Бондаренко.

Залиште коментар