Допомогу від волонтерів із Черкащини отримали бійці УДА (Фото)

Допомогу від волонтерів із Черкащини отримали бійці УДА (Фото)

7 липня волонтери з Черкащини відвідали на сході країни 8-ий окремий батальйон «Аратта» Української добровольчої армії. Окрім продуктів, які уже традиційно, вони везуть бійцям, вони їм доставили 2 пральні машини, 6 електрочайників, пральні та миючі засоби, а також засоби особистого вжитку. Про це інформують на сайті vycherpno.ck.uа.

Вже більше року як черкащани взяли шефство над цим батальйоном, відзначив перший заступник голови  Черкаської ОДА Віталій Коваль, який вже не вперше відвідує цей батальйон. Разом з ним також допомогу привезли відома черкаська волонтерка Оксана Циганок та директор департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало.

3

1

6

– Волонтерська допомога сьогодні — це черговий приклад послідовної підтримки добровольців, особливо бійців УДА, черкащанами. І така співпраця не лише в допомозі бійцям, а й у зворотній підтримці ними низки заходів національно-патріотичного виховання в області. А це й зустрічі перед переглядом фільму «Кіборги» за участю «Богеми», «Сокола», «Червня»; вишколи молоді з обласним відділком УДА «Наддніпрянський легіон», презентація навчального центру УДА в області його керівником другом «Покутякою». Відрадно, що за нашим зверненням про допомогу добровольцям відгукуються підприємці, аграрії і звичайні черкащани. Бійцям на передовій важлива наша постійна увага і підтримка, — наголосив Віталій Коваль.

2

Окрім того бійці УДА отрмали почесні відзнаки «Холодний Яр».

4Фото зі сторінки у «Фейсбуці» Оксани Циганок

Прочитайте ще:

Залиште коментар