Лікарні Черкащини отримали допомогу від  благодійників

Лікарні Черкащини отримали допомогу від  благодійників

Команда «Батьківщини» за підтримки Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія» та за сприяння народного депутата України від «Батьківщини», першого заступника комітету з питань здоров’я нації у Верховній Раді України Валерія Дубіля у цей складний час продовжують допомагати медичним закладам України, зокрема і лікарням Черкащини.

Цього разу необхідні вироби медичного призначення передали до Жашківського, Маньківського, Монастирищенського, Христинівського та Тальнівського лікувальних закладів.

Від благодійників лікарні отримали хірургічні інструменти, ортопедичне обладнання, медичні витратні матеріали, вітаміни тощо.

 «Дякуємо за надану допомогу, яка дозволяє закривати потреби лікувального закладу у медичних матеріалах. Все це покращить перебування пацієнтів на стаціонарному лікуванні», – сказав головний лікар КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» Ігор Григоренко.

Голова Черкаської обласної партійної організації Юрій Тренкін наголосив, що вкрай важливо в умовах війни підтримувати лікувальні заклади, оскільки вони наразі несуть подвійне навантаження.

Залиште коментар