Дорогу в Мошнах відремонтують до кінця жовтня

У селі Мошни Черкаського району активно проходить облаштування та ремонт дороги. Всі роботи планується завершити до кінця жовтня цього року. 

Наразі продовжуються роботи із влаштування шару посилення дорожнього одягу щебенево-піщаною сумішшю ЩПС-40, обробленої цементом, товщиною 18 см за допомогою асфальтоукладальника. Вже влаштовано 8200 кв. м дороги, йдеться на сайті provce.ck.ua.

Також влаштовано шар посилення дорожнього одягу щебенево-піщаною сумішшю ЩПС-40 на одному зупинковому майданчику та проводяться роботи із підсипання узбіччя щебенево-піщаною сумішшю. Наразі продовжуються роботи із влаштування шару ЩПС та вирівнюючого шару асфальтобетону.

По завершенню влаштування шару щебенево-піщаної суміші та вирівнюючого шару асфальтобетону, розпочнуться роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонної суміші ЩМА-20, а також роботи із підсипання та укріплення узбіч.

– Відповідно до договору підрядник має завершити всі дорожні роботи до кінця жовтня. На сьогодні роботи йдуть із випередженням графіку, тому ми очікуємо, що ремонт дороги завершиться вчасно, – повідомили у САД у Черкаській області.

Залиште коментар