Комунальники продовжують чепурити місто до святкових днів (ФОТО)

Комунальники продовжують чепурити місто до святкових днів (ФОТО)

Працівники комунального підприємства “ЧЕЛУАШ” продовжують активно прибирати місто напередодні Дня народження Черкас. Про це повідомляє прес-служба комунального підприємства.

Зокрема, прибрано прибордюрну територію по вулиці Гагаріна, в Долині троянд та біля Пагорба Слави, по вул. О.Дашкевича, Б. Вишневецького, Хрещатик та Смілянській.

Також засипали осколом та запресували територію біля зупинки громадського транспорту “Золота рибка” і очистили від бур’янів та сміття місця, де будуть проводитись святкові заходи до Дня міста, а також вулицю Гагаріна та Замковий узвіз.
Як повідомляють у прес-службі, було прибрано від сміття і очищено від бур’янів в’їзди в місто Черкаси зі сторони Сміли, Чигирина, Канева та дамби.

Окрім прибирання, комунальники виконали і інші роботи: зробили аварійно-ямковий ремонт асфальтного покриття від готелю “Україна” до Черкаської обласної лікарні по вулиці Дахнівській і нанесли холодну пластикову дорожню розмітку по вулиці Гагаріна і розпочали по проспекту Хіміків. Також завезли і розрівняли землю в районі Пагорба Слави.

Нагадаємо, на початку тижня міський голова Анатолій Бондаренко дав комунальним службам доручення привести місто до належного санітарного стану до свята.

Працівники КП "ЧЕЛУАШ" розпочали день із прибирання прибордюрних територій по вулицях О.Дашкевича, Б. Вишневецького, Хрещатик та Смілянській.

Опубліковано КП "Челуаш" Черкаської міськради Середа, 12 вересня 2018 р.

Прочитайте ще:

Залиште коментар