Дорожні роботи проводяться на 59 об’єктах – К. Омаргалієв

Дорожні роботи проводяться на 59 об’єктах – К. Омаргалієв

Заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв відзвітував про дорожні роботи на Черкащині, повідомляє прес-служба ОДА.

“Продовжуємо ремонтні роботи на дорогах Черкащини. На сьогодні Державним підприємством «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» проводяться тендерні процедури на проведення ремонтів та експлуатаційне утримання автомобільних доріг на електронному майданчику державних закупівель Prozorro. Станом на 1 серпня оголошено 142 пропозиції, з них не відбулись 41. Їх оголосили повторно.

Ремонтні роботи з поточного середнього та дрібного ремонтів проводяться на 59 об’єктах. ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» організувало виконання ямкового ремонту 23,4 тис. м2 та відновлення дорожнього покриття понад 90 тис. м2. Вже виконали цих робіт на 61 млн грн. Ямковість ліквідована на 201 км доріг при участі органів місцевого самоврядування та організацій і підприємств різної форми власності.

Нині врегульовуємо ситуацію з ремонтом дороги через Мошни. Вже спільно ухвалили рішення обмежити рух селом великоваговиків, чия тоннажність перевищує 30 тонн. До 16 серпня тут будуть встановлені відповідні знаки”.

 

Залиште коментар