Досягнення Черкас у медичній сфері ввійшли до всеукраїнського рейтингу новацій

Досягнення Черкас у медичній сфері ввійшли до всеукраїнського рейтингу новацій

Чим відзначились українські міста торік проаналізував журнал «Фокус», сформувавши своєрідний рейтинг нових ідей, які були втілені в життя. У сімку таких інноваційних міст увійшли і Черкаси, які запровадили загальноміську онлайн-систем запису до лікарів.

Журнал «Фокус» так коментує відповідну новацію:

“Сварки і скандали за місце в нескінченних лікарняних чергах незабаром стануть частиною історії для жителів Черкас. Тепер записатися до лікаря можна по інтернету. З початку літа в місті працює перша в Україні система онлайн-запису в усі комунальні заклади первинної медико-санітарної допомоги”.

“Наш досвід дійсно унікальний. Тому що в окремих комерційних медзакладах України таку систему вже пробували, але ми перші зв’язали всі міські поліклініки – комунальні установи – на одному ресурсі і дали можливість городянам спокійно, комфортно, без черг і спеціального відвідування поліклініки записуватися до лікаря”, говорить директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник.

На створення цього сервісу з міського бюджету виділили 600 тис. грн. Щоб зареєструватися, пацієнту необхідно вибрати потрібну поліклініку, свого лікаря зі списку і визначитися з часом візиту. Щоб зайти в систему, обов’язково потрібно бути зареєстрованим в лікувальних закладах Черкас.

До списку журналу «Фокус» потрапили також: Харків (перший в Україні єдиний електронний квиток на міський транспорт), Дніпро (перший в Україні електронний реєстр жителів міста), Львів (нові контакти з міжнародними лоукостерами), Одеса (перший сервіс каршерингу – оренди автівок для нетривалих поїздок містом), Вінниччина (перша сільська «поліція» – муніципальна варта в селі Якушинці) та Запоріжжя (розробка першого українського гелікоптера), інформує прес-служба ЧМР.
 

Прочитайте ще:

Залиште коментар