Довбик про гру проти Мальти та реалізований ним одинадцятиметровий удар

Форвард збірної, України черкащанин Артем Довбик прокоментував матч відбору до Євро-2024 проти команди Мальти (3:1)

«Ми так і очікували, що буде дуже складна гра. Мальта вдома грає у такий в’язкий футбол: поки їм не заб’єш, вони завжди на контратаках свої моменти шукають. Тому ми такого і очікували. Але добре, що після пропущеного голу трішки увімкнулася, почали грати у свій футбол і здобули перемогу.

З ким складніше – Мальтою чи Північною Македонією? З Мальтою було складніше грати, захисники в’язкі, постійно провокували, смикали, висіли на мені. З Північною Македонією було трохи простіше, мали якісь вільні зони, було куди вбігати. Але ми ще перед поєдинками очікували, що будуть два важкі матчі. Головне, що здобули результат.

Пенальті? Бив по воротарю, він залишився (стояти) до останнього, тому трохи мене збив. Добре, що забив. Відчуваю зараз впевненість. Думаю, що в наступних таких моментах прийматиму інші рішення. Бо воротарі також вивчають, хто буде бити, і дивляться, тому думаю, що зробимо аналіз і змінимо техніку удару.

Матч з Італією? Першу гру ми всі пам’ятаємо, що у нас були моменти. Десь не вистачило сил після матчу з Англією. У нас буде одна гра, ми будемо віддаватися, треба віддати всього себе у цьому матчі. Моменти у нас будуть – і це буде інша гра, ніж та, що була в Італії», – поділився своїми думками Артем Довбик.

Залиште коментар