Довкола школи на Канівщині розгортається скандал

Довкола школи на Канівщині розгортається скандал

 

Чиновників департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської ОДА підозрюють у розтраті п’яти мільйонів гривень, виділених на ремонт школи в селі Ліпляве Канівського району. Про це йдеться в матеріалахсудової справи, яку розглядає Придніпровський районний суд м. Черкаси, інформує «Kanos».

Як зазначається у матеріалах справи, Департамент замовив реконструкцію школи за 5,14 млн гривень у приватної фірми «СК Рестал».

В листопаді минулого року чиновники перевели на рахунки компанії аванс в 449 тис. гривень, а вже в грудні основну частину суми. Однак, слідство встановило, що ремонтно-будівельні роботи не виконані і до кінця 2016 року перебували на початковому етапі.

Відтак, як вказує слідчий у клопотанні, службові особи, використовуючи своє службове становище на користь ТОВ «СК Рестал» шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до актів виконаних робіт за ремонтно/будівельні роботи, по реконструкції Ліплявського НВК, які підрядною організацією фактично виконані не були, здійснили розтрату бюджетних коштів на загальну суму близько 5 млн грн.

Відтак, наразі суд прийняв рішення надати тимчасовий доступ слідчим до оригіналів документів, що перебувають у володінні Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА для подальшого їх вивчення та встановлення ступеня провини чиновників.

Залиште коментар